Активности

И ове школске године наши ученици учеyтвују у хуманитарној акцији“ЧЕП ЗА ХЕНДИКЕП“

Прикупљене чепове су поклонили Општој болници у Ср.Митровици –одељење ДИЈАЛИЗЕ.

Акцију води наставница Жилић Наташа,Ученички парламент и педагог школе.

Испорука је била 5.02.2019.године. Акција траје и даље,сви ученици учествују и радници школе.

Поводом Светског дана борбе против пушења,које се обележава 31.јануара у целом свету,ученицима 7. и 8. разреда наше школе предавање о штетности пушења  одржао је др Петар Боројевић.
Ученици су са пажњом пратили занимљиво предавање искусног предавача и проширили своје знање о штетним ефектима пушења и здравим стиловима живота.
Предавање је одржано у  петак,1.фебруара 2019.године. у сарадњи са Заводом за јавно здравље Сремска Митровица.

Kвиз из хемије одржан 29.11.2018.године. Организатори наставник хемије и биологије Оливера Филиповић и педагог школе Биљана Хрговић. Победничка екипа награђена књигама, друго и треће место дипломама.

Превенција наркоманије у нашој школи 19.11.2018.године

Психолог школе Биљана Божић је одржала предавање ученицима седмог разреда на тему ,,Превенција наркоманије у основним школама Србије“ на исту тему одржано предавање на седници Наставничког већа 19.11.2018.године, и на заједничком родитељском састанку ученика седмог разреда.

Родитељски састанак

Предавање за наставнике

Предавање за ученике VII разреда

25.10.2018

У сарадњи са Заводом за јавно здравље Ср.Митровица обележен Дан правилне исхране и додељене награде

за ликовни и литерарни конкурс на нивоу Округа.

01-06.10.2018

Дечија недеља

Свечано отварање нове школе

Ученици колектив школе су укључени у хуманитарну акцију ,,Чеп за хендикеп“, сакупљене чепове смо поклонилиопштој болници у Ср.Митровици одељењу хемодијализе у јануару и марту, 2018.године. Акцију воде наставница ТИО Наташа Жилић и стручни сарадници школе.

27.03.2018

Ученица добитница Светосавске повеље 27.01.2018